Polscy specjaliści

Wszystkie zamieszczone poniżej zdjęcia zostały wykonane przez specjalistów KBWLLP.

Polscy specjaliści badają szczątki Tu-154M 101 na miejscu katastrofy.

Polscy specjaliści badają szczątki Tu-154M 101 na miejscu katastrofy.

Polscy specjaliści badają szczątki Tu-154M 101 na miejscu katastrofy.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - widoczny brak opiłków na korku magnetycznym układu olejowego silnika numer 1.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - filtr paliwa w wymienniku ciepła olej-paliwo silnika numer 1.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - demontaż filtra paliwa z wymiennika ciepła olej-paliwo silnika numer 1.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - kontrola stanu filtra paliwa z wymiennika ciepła olej-paliwo silnika numer 1.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - demontaż filtra oleju z głównej pompy oleju silnika numer 3.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101 na miejscu katastrofy. Na zdjęciu - kontrola stanu filtra oleju z głównej pompy oleju silnika numer 3.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - pomiar elementów napędu mechanizacji skrzydła.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - pomiar siłownika stabilizatora.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu szczątków samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - pomiar przełomu lewego statecznika poziomego, przeciętego w wyniku zderzenia z konarami drzewa.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu szczątków samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - pomiar uszkodzenia krawędzi natarcia końcówki lewego skrzydła.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - oględziny przyrządów pokładowych.

Polscy specjaliści uczestniczą w badaniu podzespołów samolotu Tu-154M 101. Na zdjęciu - oględziny panelu sterowania autopilotem ПУ-46 (PU-46). Na nim znajdowało się pokrętło Подьём-Спуск, za pomocą którego kapitan starał się regulować prędkość zniżania samolotu podczas podejścia do lotniska w Smoleńsku.

Polscy specjaliści podczas oględzin miejsca katastrofy

Polscy specjaliści przeprowadzają oględziny terenu w okolicy bliższej latarni prowadzącej (BPRM) lotniska Smoleńsk Północny. Na zdjęciu - przedstawiciel KBWLLP pod pierwszym drzewem, z którym zetknął się samolot Tu-154M 101.

Polscy specjaliści przeprowadzają oględziny terenu w okolicy bliższej latarni prowadzącej (BPRM) lotniska Smoleńsk Północny. Na zdjęciu - przedstawiciel KBWLLP pod masztem anteny BPRM.

Polscy specjaliści przeprowadzają oględziny terenu w okolicy bliższej latarni prowadzącej (BPRM) lotniska Smoleńsk Północny. Na zdjęciu - przedstawiciel KBWLLP na stoku wąwozu, nad którym przeleciał samolot Tu-154M 101.

Polscy specjaliści przeprowadzają oględziny terenu w okolicy bliższej latarni prowadzącej (BPRM) lotniska Smoleńsk Północny. Na zdjęciu - przedstawiciel KBWLLP na stoku wąwozu. Widoczne ślady wypalania traw.

Wróć